İZMİR KLİMA TAMİR BAKIM MONTAJ SERVİSİ / Ofis Telefonu: 0 (232) 503 08 51 - 0 (532) 516 96 76

Tüm Klima Markalarında Arıza Onarım, Tamir, Bakım, montaj ve  Klima Servisi %100 memnuniyet ile sizlere sunulmaktadır.

Klimanızın montajı, klimanızın arızalarının tamiri, klimanızın detaylı bakımı konularında İzmir Tokgöz Özel klima servisi olarak tüketici memnuniyetini en önde tutmaktayız.

Yüksek kalite servis anlayışı ile İzmir ilçe ve mahalle servislerine örnek olmak amacı ile kurulmuş bir firmayız. Amacımız öncelikle bilinçlendirilmiş tüketici oluşturmaktır. İzmir klima servisleri arayışlarınızda, klima montajı yaptıracaksanız, klimanızı söktürecekseniz, klimanızın arızası varsa, klimanız soğutmuyorsa ve klimanıza gaz doldurtacaksanız firmamızı arayabilirsiniz.

Ofis Telefonu: 0 (232) 503 08 51 - 0 (532) 516 96 76 (ÇALIŞMA SAATLERİ 08:30- 18:00 Arası Pazartesiden Cumartesiye Açıktır)

İzmir merkezinde ve Tüm İzmir ilçelerinde HİZMET VERMEKTEYİZ

İzmir Klima Servisi

İzmir klima servisi, İzmir ve Komşu illerde bulunan 30 ilçe ve yüzlerce mahalleye 10 yıldır servis hizmeti veren Tokgöz Teknik klima servis, "klima temizligi", klima bakımı, klima servisi, "klima bakımı", klima bakım ücreti, izmir klima bakım, izmir klima montaj fiyatları, klima tamiri izmir , klima temizligi , klima temizliği ne kadar?, "klima temizliği izmir", [klima bakımı], [klima bakım izmir], en yakın klima servisi, mitsubishi klima temizleme, klima sogutmuyor, klima temizliği ozon, , balçova da klimacı, , klima bakımı, klima servisi, "klima tamiri", klima bakım fiyatları, klima sökümü, izmir klima bakım, izmir klima montaj, klima servisi izmir, salon tipi klima montajı, klima sökme takma, klima bakim, klima kurulum ücreti, klima gazı fiyatı, [klima montaj fiyatları], klima takma ücreti, klima sökme takma izmir, klima taktırmak, klima bakım fiyatları izmir, klima tamiri, klima kurulumu, izmir klima sökme takma, izmir klima, klima taşıma, klima soğuk üflemiyor, klima söküm montaj, klima sogutmuyor, klima montaj fiyatları izmir, klimacı karşıyaka, bornova klimacı, klima kart tamiri fiyatları, klima sökme takma fiyatı izmir 2019, gaziemir klima montajı, klima taşınması, klima sök tak ne kadar, klima gazı, klima gazı ne kadar, klima gaz basma fiyat, klima montajı izmir, izmir bornova klima servisleri, klima gaz basımı ne kadar, klima gaz dolumu ne kadar, klima gaz dolum ucreti, ev klima gazı dolumu fiyatları 2019, klima bakım ücreti, klima bakımı ne kadar, klima montaj fiyatları, izmir klima montaj fiyatları, klima bakımı izmir, klima tamiri izmir, klima arızaları ve tamiri, klima sokme, klima montaj servisi, "klima montaj", klima gaz basımı, klima soğutmuyor, klima demontaj fiyatı, klima söküp takma, [klima sökme], [klima sökümü] , kilima montaj, izmir klima temizleme
klima sökme takma fiyatı izmir , [klima taşıma], akıllı klima kumandası, izmir klima firmaları, [izmir klima montaj fiyatları], klima neden su akıtır, klima kompresör tamiri, klima montaj ücreti izmir, buca klima bakım, izmir klima tamircisi, izmir klima bakım kampanya, klima tamir ve bakım, klima sıcak üflüyor, çiğli klimacı, klima taşıma ücreti 2019 ,izmir klima montaj bornova, [klima taşıma ücreti 2019], klima montaj izmir karşıyaka çiğli bayraklı, klima kompresör tamiri izmir, klima servisi,
klima montaj servisi, klima gaz basımı, klima gaz dolum fiyatları , [klimaya gaz basma ücreti], [klima gaz dolumu], klima gazı fiyatları izmir, çiğli klima montaj, klima gazı dolumu izmir, klima montaj buca, klima montajı, "klima temizliği" ,klima ozon temizliği ,klima filtresi temizleme ,klima montaj ücreti ,klima montaj izmir ,klima servisi izmir ,izmir klima servisi ,klima temizleme ,klima temizleyici ,klima temizliği izmir ,[klima neden soğutmaz] ,klima sökme takma fiyatları ,izmir klima temizliği, klima neden soğutmaz ,klima arızası ,klima kurulum ,izmir klima temizleme ,klima temizleme fiyatları izmir ,en ucuz klima montajı ,klima petek temizliği ,klima montaj fiyatı ,klima bakım fiyatları izmir ,klima tamiri ,[klima soğutmuyor] ,klima temizleme ücreti ,klima bakım izmir ,[klima temizliği izmir] ,[klima bakım fiyatları izmir] ,klima soğuk üflemiyor ,klima montaj karşıyaka ,klima su akıtıyor ,klima filtresi nasıl temizlenir ,evaporatör temizliği ,izmir klima gaz dolumu ,klima gaz dolum fiyatı izmir ,[klima gazı fiyatları 2019] ,klima bakım fiyatları ,klima filtre temizliği ,izmir klima montaj ,klima montaj servisi, klima temizleme izmir ,ozonla klima temizliği ,"klima montaj" ,klima takma ,klima bakteri temizliği ,çiğli klima montaj ,[klima temizleme] ,akıllı klima kumandası ,Klima temizliği ,klima montaj ücreti izmir ,klima temizliği fiyatı ,[klima temizleme fiyatları izmir] ,izmir klima tamircisi, klima iç ünite su akıtıyor, [Klima temizliği], klima montaji menemen ,klima temizlik sokme , montaj klima, klima montajı, [klima montaj], klima sökme, klima montaj izmir ,klima montaj ,izmir klima servisi ,klima takma ,klima sökme takma fiyatları ,klima taşıma ücreti ,klima neden soğutmaz ,klima neden su damlatır ,klima gazı dolumu fiyatları ,"klima sökme" ,"klima sökümü" ,izmir klimacı ,klima temizleme fiyatı ,[izmir klima montaj] ,klima montaj karşıyaka, izmir buca klima montaj ,şirinyer klima montaj ,klima bakım karşıyaka ,klima izmir ,[Klima tamiri] ,klima bakım ve onarım , klimacı izmir ,klima taktırma izmir ,salon tipi klima arızası ,izmir de kilimacılar ,klima sökme taşıma ne kadar ,izmir klima servisi ,klima gazı dolumu ,klimaya gaz basma ücreti ,klima gaz basma ,"klima gaz dolumu" ,klima gaz basma ücreti, klima gazı fiyatları konularında İzmir ve ilçelerinde klima servisi hizmeti sağlıyor.

İzmir ilçelerine ve mahallelerine gezici klima servis hizmeti sağlamasının yanı sıra, ekonomik çözümler, devamlı hizmet ve profesyonel ve ehliyetli ekip, ekipman ile ihtiyaçlarınıza yönelik klima servisleri hizmetini Tokgöz teknik olarak karşılıyoruz.

Klima cihazınızda da model ve markasına bakmaksızın tüm serilerde sizlere Klima teknik Servis olarak destek vermekteyiz. En deneyimlik teknisyenlerimizle İzmirl tüm ilçe ve semtlerinde sizlerleyiz. Tecrübeli ve Deneyimli kadrolarımız ve teknolojik servis firma altyapımızla sizlere en verimli teknik klima servisi olarak destek vermekteyiz.

Klima Detaylı Bakım İzmir

Detaylı Klima Temizliği dediğimizde iç mekan soğutma ünitelerinin sökülmesi, İç mekan soğutma bobinlerinin kimyasal temizliği , Dış kondenser bobinlerinin temizliği, İç mekan soğutucu drenaj tavalarının temizlenmesi, Su yoğuşma drenaj sistemlerinin temizlenmesi, Üfleyici tekerleklerin ve bıçakların temizliği, Tüm elektrikli bileşenlerin kontrolü, Tüm ayarların kontrol edilmesi, İç mekan soğutma ünitelerinin yeniden kurulumu, Soğutucu akışkan sistemlerinin kontrolü, Soğutucu akışkan doldurma, Evaporatör bobinlerinin temizlenmesi , Kondenser bobinlerinin temizlenmesi, Yoğuşma drenaj tavalarının temizlenmesi, Yoğuşma suyu drenaj sistemlerinin temizlenmesi, Üfleyici tekerleklerin ve bıçakların temizliği, Tüm elektrikli bileşenlerin kontrolü, Tüm ayarların kontrol edilmesi, Soğutucu akışkan sistemlerinin kontrolünü içerir.

AVANTAJLARI :Nefes almak için temiz hava, Elektrik enerjisi maliyetinde tasarruf, Ekipmanın kullanım ömrünü uzatın
Su damlaması ve yoğuşma problemini önleyin, Hızlı soğutma etkisi

Yaz döneminde serinlemek amacı ile kullanılan klimalar, kış döneminde da ısıtıcı olarak kullanılıyor ise mutlaka periyodik olarak bakıma ihtiyaç duyar. İzmir Klima Servisleri olarak klima bakımı İzmir, klima montajı, İzmir klima tamiri, klima arızası ve bu tür cihazlarda oluşabilecek tüm mekaniksel problemler konusunda İzmir klima bakım servisi hizmeti vermektedir. Klimadan gelen gürültüler herhangi bir problem olduğunun ön tezidir, bu nedenle mutlaka göz ardı edilmemeli ve herhangi bir kaza oluşmadan bakımları mutlaka yetkili kişiler tarafından yapılmalıdır.

Klima soğuk üflemiyor ise, klimadan ses geliyorsa, klima içeriye su damlatıyorsa bunlar öncül habercilerdir. Klima borularınızda kaçak olabilir. Klimanızın gazı eksilmiş olabilir. Klimanızın pervanesi veya filtreleri kirli olabilir.

KESİNLİKLE İÇ ÜMİTEYİ PERVANEYE KADAR OLAN BÖLÜMLERİNİ SÖKEREK DETAYLI TEMİZLİK İŞLEMİ YAPIYORUZ.

DETAYLI TEMİZLİK YAKLAŞIK 30 DK. - 45 DK. ARASINDA BİR ZAMAN ALMAKTADIR.

İzmir Klima Arızaları Tamiri

Klima arızaları ve nedenleri :
İzmir Tokgöz Klima Olarak, Klima arızaları servisi olarak , klimam çalışmıyor, klimam soğutmuyor ,klimam ısıtmıyor , klimam sigorta attırıyor gibi preblemleriniz var ise kısa sürede adresinizde olacak olan İzmir klima arıza servisi, klima arıza hizmeti veren Tokgöz Teknik klima arızaları ve tamiri, firmamızdan destek alabilirsiniz.

Son derece cuzi fiyat avantajı ile her zaman müşterilerimizin cebine uygun çözümler sağlayan şirketimiz Klima arızaları ve çözümleri sebepleri adlandırılan tüm arızalarınıza ilk günkü gibi sağlıklı çalışır hale getirme sözüyle, klima arızaları ve bakımı, teknik servis hükümlülüğünü yürütür.

Tüm klima cihazları belirli bir kullanımdan sonra hem kullanıcı hatalarından kaynaklı hemde parça ve aksam ömrü yada diğer farklı sebeplerden ötürü arızalanmaktadırlar. İzmir Tokgöz Klima Teknik Servisince klima arıza tamiri işlemlerimizde sizlere en yüksek seviyede %100 başarılı onarım hizmeti verilmektedir.

Tokgöz Teknik Klima servisi sizlere Klimanızın performans ve uzun ömürlü olması için mutlaka düzenli olarak bakım yaptırmanızı önermektedir.

Genel olarak klima arıza şikayetleri açısında tüketicilerden alınan şikayetler şunlardır: klimamdan ses geliyor, klimam gaz kaçırıyor, klimam su kaçırıyor, klimam aşırı gürültülü çalışıyor, klimam ısıtmıyor, klimam soğutmuyor, klimam çalışmıyor gibi sorunlar yer alıyor. İzmir Klima servisi bunun dışında, klima montaj ücreti, klima gaz dolumu ücreti, klima bakım ücreti, klima yer değişimi ücreti klima enerji sarfiyatı ne kadar, hangi marka klima almalı gibi sorular tarafımıza yöneltilen öncelikli sorular arasında yer alıyor.

Tüm bakım ve arıza durumlarında en uygun fiyat ve servis imkanı ile hizmet veren Tokgöz Klima Teknik Servis firmamız ayrıca gezici araçları sayesinde sorularınıza en kısa sürede cevap verebilmek adına size o gün veya ertesi gün ulaşıyor.

İzmir Tokgöz Klima Teknik Servis Hizmetleri İzmir ve İlçelerinde kusursuz ve hızlı hizmet sağlamaktadır.

İzmir Klima Montaj

Daha uzun süreli ve son derece sağlıklı çalışan klima için İzmir klima servisi olan Tokgöz Klimadan, İzmir ilinde ekonomik ücretler karşılığında Klima Söküm, Klima Montaj ve Klima yer değiştirme hizmeti alabilirsiniz.

Profesyonel ekibimiz kullandığınız ürünler ve klima kullanım şekli ve klima bakım periyotları hakkında sizi detaylı bir şekilde bilgilendirecektir.

Bizlere www.izmirklimamontaj.com internet sitemiz üzerinden veya İzmir Tokgöz klima servisi 0 (232) 441 33 42

İzmir ve ilçelerinde klima sökme, klima montaj, klima yer değiştirme ve klima arızalarınızın tamiri için teknik servis telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

İzmir ve ilçelerinde Klima Montaj Servisimiz sizlere her marka cihazda destek verebilmektedir. Klima montaj hizmeti almak için bizlere ulaşın. Garantili klima cihazları için Klima Yetkili Servisi arayıp garanti dışı klima cihazlarında firmamız gibi özel klima servis firmalarından hizmet alabilirsiniz.

Klima Servisi Verdiğimiz Markalar

İzmir Klima Servisi Tokgöz teknik:Tokgöz Klima servisi haftanın 6 günü hizmet veren Klima Özel Servisidir.

Mitsubishi klima servisi, Arçelik klima servisi, Beko klima servisi , Bosch klima servisi, Carrier klima servisi, Daikin klima servisi, Sharp klima servisi, General klima servisi, Sigma klima servisi, Panasonic klima servisi, Airfel klima servisi, DemirDöküm klima servisi, LG klima servisi, Midea klima servisi, Siemens klima servisi, Toshiba klima servisi, Vestel klima servisi, Ferroli, Alarko, Baymak vs. marka cihazların Montaj, demontej, yer değiştirme, sökme, arıza tamirleri ve detajlı bakımlarında hizmet vermekteyiz.

İzmir Baymak Klima Servisi, İzmir Panasonic Klima Servisi, İzmir Arçelik Klima Servisi, İzmir Vestel Klima Servisi, İzmir Ferroli Klima Servisi, İzmir Daikin Klima Servisi, İzmir Airfel Klima Servisi, İzmir DemirDöküm Klima Servisi, İzmir Alarko Klima Servisi, İzmir Toshiba Klima Servisi, İzmir Samsung Klima Servisi, İzmir Carrier Klima Servisi, İzmir Protherm Klima Servisi, İzmir Auer Klima Servisi, İzmir LG Klima Servisi, İzmir Buderus Klima Servisi, İzmir Midea Klima Servisi, İzmir Siemens Klima Servisi, İzmir Mitsubishi Klima Servisi, İzmir Bosch Klima Servisi, İzmir Beko Klima Servisi, İzmir General Klima Servisi, İzmir Sharp Klima Servisi, İzmir Sigma Klima Servisi, İzmir klima servisi

Klimaya Gaz Basma işlemi

Klimanın markası ya da modeli ne olursa olsun Tokgöz Klima Teknik Özel Servisi olarak klima gazı dolumu yapmaktayız.

Klima gazının eksikliği durumunda performansta düşüklük oluşturacak ve hem sağlığınıza hem de kesenize ayrı bir yük getirecektir.
Klima gazı eksik ise klimanız soğumayacaktır.
Klima gazınız eksik ise Klimanız terleme ve donma yapacaktır.

Klimanızın basınç değerlerini yani içindeki soğutucu gazı ölçülerek eksikliği konusunda size destek vermekteyiz.

Klima gazı son 1 ayda birden fazla eksiliyor ise AZOT BASINÇLANDIRMA TESTİ ile klimanızın iç aksamında kaçak var ise onu da tespit ediyoruz. .

KLİMA TEMİZLİĞİ VE KLİMA BAKIMI İŞLEM ADIMLARI :

 1. Klima Bakımlarımız KLİMA USTALARIMIZCA Yapılmaktadır.
 2. BİZ YIKAMA ÇADIRIYLA ÖN PANJURU YIKAMA İŞİNİ YAPAN KLİMACILARDAN DEĞİLİZ.
 3. Bizler KLİMANIZI SÖKEREK DETAYLI BAKIM YAPIYORUZ.
 4. Öncelikle Klimanın Düzgün Çalışıp Çalışmadığını Kontrol Ediyoruz.
 5. Elektrik Sigortasının Şalterini İndiriyoruz.
 6. Klimanın ön kapağını kaldırarak açıyoruz.
 7. Klima filtresini yerinden çıkarıyoruz.
 8. Klima Dönen Pervanesi Sökülebiliyorsa Yerinden Söküyoruz.
 9. Klima Filtresi ve Pervanesini, Dönen Aksamını MSDS li Dezenfektanla veya Allerjiniz var ise OZONLA yerinde Dezenfekte ediyoruz.
 10. Durulama işleminden sonra yerine Filtre ve Pervane gibi dönen aksamını yerine takıyoruz.
 11. Klima dış ünitesi ulaşılabilir alanda ise onu da dezenfekte ediyoruz.
 12. Klima İçindeki koku, bakteri virüs, lejyonella ve mantarları dezenfekte etmiş oluyoruz.
 13. Klima Gazını Kontrol Ediyoruz.
 14. Klima Arızalarını Kontrol ediyoruz.
 15. KLİMA temizleme işlemi 30 dk. ile 45 dk. arasında sürmektedir.
 16. Klima Dezenfeksiyonu ve Bakımı sonunda Form düzenliyoruz.
 17. Dezenfeksiyon etiketi yapıştırarak bir sonraki dezenfeksiyon tarihini belirliyoruz.
 18. Klimanız kokusuz, bakterisiz, virüssüz ve en önemlisi de KİMYASAL KULLANILMADAN dezenfeksiyonu sağlanmış olarak faal durumda hizmetinize sunuluyor.
 19. Kullandığımız Dezenfektanın MSDS'i Mevcuttur.
 20. Personelimizin İsg, Hijyen ve Ustalık Belgeleri Tamdır.
İZMİR KLİMA TOKGÖZ KLİMA TEKNİK SERVİSİ OLARAK HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇELER
Aliağa Klima Servisi
Alsancak Klima Servisi
Balçova Klima Servisi
Bayındır Klima Servisi
Bayraklı Klima Servisi
Bergama Klima Servisi
Beydağ Klima Servisi
Bornova Klima Servisi
Buca Klima Servisi
Bostanlı Klima Servisi
Çankaya Klima Servisi
Çeşme Klima Servisi
Çiğli Klima Servisi
Dikili Klima Servisi
Foça Klima Servisi
Gaziemir Klima Servisi
Güzelbahçe Klima Servisi
Güzelyali Klima Servisi
Hatay Klima Servisi
Kadifekale Klima Servisi
Karabağlar Klima Servisi
Karaburun Klima Servisi
Karşıyaka Klima Servisi
Kemalpaşa Klima Servisi
Kınık Klima Servisi
Kiraz Klima Servisi
Konak Klima Servisi
Menderes Klima Servisi
Menemen Klima Servisi
Narlıdere Klima Servisi
Ödemiş Klima Servisi
Seferihisar Klima Servisi
Selçuk Klima Servisi
Tire Klima Servisi
Torbalı Klima Servisi
Urla Klima Servisi
Yamanlar Klima Servisi
Aliağa Kimya İhtisas ve Karma OSB Klima Servisi
Bağyurdu OSB (BAYOSB) Klima Servisi
Bergama Organize Sanayi Bölgesi Klima Servisi
Buca Ege Organize Sanayi Bölgesi Klima Servisi
İtob Organize Sanayi Bölgesi Klima Servisi
İzmir Pancar Organize Sanayi Bölgesi Klima Servisi
Kınık Organize Sanayi Bölgesi Klima Servisi
Menemen Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Klima Servisi

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Tokgöz İş Sağlığı Eğitim Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Ofis Telefonu: 0 (232) 503 08 51 - 0 (232) 441 33 42

WhatsApp, SMS Telefon: 0 (532) 516 96 76
İsmet Kaptan Mah. 1372 Sk. No:15/11 Nüket Hanım İş Merkezi Çankaya Konak -İZMİR TÜRKİYE

E-mail : info@tokgozgroup.com

www.tokgozgroup.com l www.lejyonella.com l www.ergonomiriskanalizi.com l www.sebiltemizligi.org

TOKGÖZ İŞSAĞLIĞI EĞİTİM DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 2009'da şahıs şirketi olarak başladık